Westavenue Rooms

Το ξενοδοχείο Westavenue Rooms Βαλένθια βρίσκεται κοντά στο Μουσείο Fallas που απέχει σε απόσταση 25 λεπτών με τα πόδια.

Αυτό το ξενοδοχείο προσφέρει δωμάτια με χώρο καθιστικού, ρυθμιζόμενος κλιματισμός, καθώς και με τηλεόραση επίπεδης οθόνης με δορυφορικά κανάλια και τηλεόραση με πολλά κανάλια. Τα μπάνια είναι εξοπλισμένα με μπιντές, ξεχωριστή τουαλέτα και ντους, επίσης διαθέτει στεγνωτήρας μαλλιών και μεγάλες πετσέτες μπάνιου.

Δοκιμάστε πιάτα ιταλικής κουζίνας στο San Tommaso που απέχει 6 λεπτά με τα πόδια από το Westavenue Rooms.

Αυτός ο ξενώνας απέχει μόλις 200 μέτρα από το Μερκάδο Θεντράλ και μόλις 1 χλμ. από χώρους διασκέδασης όπως Flumen Theatre. Οι πελάτες θα βρίσκονται 2 χλμ. από το Πάρκο Cabecera. Εκκλησία Los Santos Juanes βρίσκεται επίσης σε απόσταση μόλις 5 λεπτών με τα πόδια. Το Westavenue Rooms βρίσκεται κοντά στον σταθμό του υπόγειου σιδηρόδρομου Xàtiva και σε απόσταση περίπου 700 μέτρων.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Westavenue Rooms Βαλένθια
Habitaciones Con Encanto Junto Al Mercado Central
Τιμή μόνο για κινητά

Habitaciones Con Encanto Junto Al Mercado Central

8.0
Πολύ καλό 282 σχόλια
11 μ από το κατάλυμα
USD 101 USD 91
ανά νύχτα
Hostal Bisbal Only Adults No Ac
Τιμή μόνο για κινητά

Hostal Bisbal Only Adults No Ac

6.9
Ευχάριστο 61 σχόλια
110 μ από το κατάλυμα
USD 40 USD 36
ανά νύχτα
Apartamentos Mercado Central
Τιμή μόνο για κινητά

Apartamentos Mercado Central

7.9
Καλό 117 σχόλια
193 μ από το κατάλυμα
USD 251 USD 226
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο ΒαΛέΝθιας
    11 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Norte train station
    600 μ.

    Εγκαταστάσεις

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας

    Στα δωμάτια

    • Καθιστικό

    Στο μπάνιο

    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Συσκευές

    • LCD TV

    Design

    • Παρκέ δάπεδο

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 14:00 έως 23:59
    Check-out: έως 11:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • 🌇
      Πόσο μακριά είναι το κέντρο της πόλης από τo ξενοδοχείο Westavenue Rooms;
      Το κέντρο της Βαλένθιας απέχει 5 λεπτά με τα πόδια από τo ξενοδοχείο Westavenue Rooms.
    • 🚎
      Ποιες στάσεις συγκοινωνίας βρίσκονται κοντά σε τo ξενοδοχείο Westavenue Rooms;
      Η πλησιέστερη στάση λεωφορείων Biblioteca Publica, απέχει 5 λεπτά με τα πόδια από τo ξενοδοχείο Westavenue Rooms, ενώ ο σταθμός μετρό Xàtiva είναι σε απόσταση μόλις 10 λεπτών με τα πόδια.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο ΒαΛέΝθιας
    11 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Norte train station
    600 μ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Westavenue Rooms Βαλένθια

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο